به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ دبیر شبکه فن بازار ملی ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: به همت شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن بازار ملی ایران رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط با حضور صنعتگران، فناوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و کارگزاران انتقال فناوری سراسر کشور در اصفهان برگزار می‌شود.
محمد صالحی خالقی با بیان اینکه رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط، یک رویداد مواجهه تقاضای فناوری و عرضه‌های متناسب با آن است، افزود: در این رویداد نشست‌های رودررو، مبادله تفاهم‌نامه‌های همکاری، رونمایی از قرارداد‌های رفع نیاز فناورانه و همچنین رونمایی از اطلس رفع نیاز‌های فناوری کشور انجام می‌شود.
در بازار فناوری، فن‌بازار نقش واسطه‌ای برای رساندن اطلاعات فناورانه به عرضه‌کنندگان، متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را دارد و همچنین به ارائه مشاوره در خصوص مراحل انتقال تکنولوژی می‌پردازد.
شبکه فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نقش یک واسطه حرفه‌ای در سطوح مختلف در کنار عرضه‌کنندگان خواهد بود.
۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک است.

رویداد ملی تبالد فناوری روز ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ در محل سیتی سنتر اصفهان برگزار گردیده و مدیر عامل شرکت طراحان مدار باختر پس از برگزاری چندین جلسه با متقاضیان فناور با برخی از آنان تفاهم نامه همکاری امضا نمود.

تصاویری بخشی از این رویداد:

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *