حضور هسته‌ها و واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان در رویداد تانا

همزمان با برگزاری رویداد تانا لرستان در دوم آذر ماه در سالن کناری رویداد نمایشگاه دستاورد ها و محصولات شرکت ها برگزار گردید

ایسنا/لرستان هسته‌ها و واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان در رویداد تانا حضور یافتند.

به گزارش ایسنا، در نخستین رویداد تانا که با حضور مسئولین استانی و کشوری که در محل اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد،  محصولات هسته‌ها و واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان در نمایشگاه نوآوری و فناوری تانا حضور یافتند.

رویداد تانا با هدف شناسایی چالش‌ها و نیازهای فناورانه استان و تسهیل ارتباط میان صاحبان صنایع، سازمان‌ها و سرمایه‌گذاران با شرکت‌های فناور توسط پارک علم و فناوری و با مشارکت مرکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی و مراکز رشد استان، اتاق بازرگانی و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد.

برپایه این گزارش در این رویداد، ایده‌های فناورانه، شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان حضور داشتند و این حضور منجر به عقد قراردادها و تفاهم‌نامه‌های همکاری در راستای تبادل فناوری شد.

در این رویداد  شرکت مهندسی پایدار پی ناظران با مدیر عاملی مهندس رئوف رستمی، موفق به عقد قرارداد همکاری با کارخانه تولیدی سنگ جهان آرای افلاک شد.

همچنین شرکت دانش‌بنیان طراحان مدار باختر با مدیرعاملی علی ناظری نسب، موفق به عقد قرارداد رفع نیازهای فناورانه با شرکت‌های آب منطقه‌ای و توزیع برق لرستان شد.

شرکت آیریک پردازش شبرو با مدیرعاملی سرکار خانم سمیه شبرو  نیز موفق به عقد قرارداد همکاری با شهرداری شهرستان بروجرد شد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *