نمایشگاه هفته پژوهش ۱۴۰۱

همزمان با هفته پژوهش و فناوری استان لرستان، با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان و برخی مدیران استانی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار لرستان در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه لرستان افتتاح شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه لرستان، صبح روز دوشنبه، ۱۴ آذرماه، با حضور دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب حاتمی‌کن‌کبود، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان، دکتر فرهاد نامداری، رئیس پارک علم و فناوری لرستان، رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان و تعدادی از مدیران استانی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان لرستان افتتاح شد.

دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان و مدیران استانی از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کردند.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان لرستان، نوبت‌های صبح و عصر در هفته پژوهش و فناوری استان که از ۱۲ آذرماه، آغاز شده است آماده بازدید علاقه‌مندان است.

در این نمایشگاه، علاوه بر دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، سازمان‌ها و ادارات استان لرستان، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز حضور دارند و محصولات خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند.

در نخستین روز از فعالیت نمایشگاه، اساتید، دانشجویان و دانش‌آموزان استان از غرفه‌ها، بازدید کردند.

غرفه دانشگاه لرستان نیز با مدیریت حوزه‌ کاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، آماده بازدید علاقه‌مندان پژوهش، فناوری و فن‌بازار است.

شعار امسال هفته پژوهش و فناوری برمبنای «پژوهش و فناوری، پیشران تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»، تعریف شده است.

رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان لرستان، استاندار (دکتر فرهاد زیویار) و دبیر این ستاد، دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان است.

در ایام هفته پژوهش و فناوری استان لرستان، بیش از ۵۰ نشست‌ تخصصی، توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *