رویداد تانا ۱۴۰۱

امروز چهارشنبه، اولین رویداد «تانا» یا «توسعه اکوسیستم نوآوری استان‌ها»، به همت پارک علم و فناوری لرستان و حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مشاور معاون فناوری وزارت علوم و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

فرهاد نامداری رئیس پارک علم و فناوری لرستان در خصوص رویداد «تانا»، اظهار داشت: از شهریورماه امسال پارک علم و فناوری لرستان نیازمندی‌های دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان را احصا و از سوی دیگر توانمندی‌های واحدهای فناور و دانش بنیان استان در حل این نیازها و مسائل را سنجش کرد.

وی، افزود: ماحصل این پیگیری شناسایی ۱۴۳ نیاز و مسئله از سوی دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان و اعلام آمادگی واحدهای فناور و دانش بنیان برای رفع تعداد ۲۸ مورد از این نیازها بود.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان، گفت: با توجه به مذاکرات و توافقات صورت گرفته، در مجموع تعداد ۲۲ قرارداد منعقد شد و بسته به سطح فناوری عرضه شده؛ پارک علم و فناوری لرستان از هر کدام از قراردادها تا سقف ۴۰ میلیون تومان حمایت خواهد کرد.

شرکت طراحان مدار باختر با حضور مهندس علی ناظری نسب مدیر عامل این شرکت توانست به بیش از ۱۲ نیاز فناوری اعلان آمادگی نموده و در این خصوص موفق به عقد چند تفاهم نامه همکاری با شرکت آب منطقه ای و شرکت توزیع برق لرستان گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *